جزئیات خبر


تا پایان سال جاری؛

سیستم مدیریت کیفیت شهاب‌خودرو به 2015 ارتقاء می‌یابد

سیستم مدیریت کیفیت شهاب‌خودرو به 2015 ارتقاء می‌یابد
1396/6/1

مدیرعامل شرکت شهاب خودرو از ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت این شرکت به مدل 2015 تا پایان سال جاری خبر داد.
رضا زنگنه‌نژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شرکت شهاب خودرو طی ماههای گذشته مدل 2008 را مستقر کرده و با برنامه ریزی های انجام شده و آموزش پرسنل درصدد استقرار مدل 2015 سیستم مدیریت کیفیت می باشد.
وی انتخاب شریک تجاری صاحب سبک و دانش در زمینه ساخت اتوبوس را یکی از برنامه‌های این شرکت برای ارتقاء کیفیت محصولات طی سال جاری دانست و افزود: شهاب خودرو سال‌ها با شرکت رنوی فرانسه کار کرده اما به دلیل ادغام بخش اتوبوس شرکت رنو در شرکت ایویکو ایتالیا، ارتباط دانش فنی شرکت با رنو قطع شده که البته قصد داریم با شرکت ایویکو مذاکره و اشناءاله تعامل کاری برقرار نمائیم.
وی با اشاره به راه‌اندازی خط رنگ جدید این شرکت تا پایان امسال گفت: با بهبود شرایط و کیفیت خط رنگ شهاب خودرو می‌تواند، به شرکت‌ها و کارخانه‌های دیگر، خدمات مذکور را ارایه دهد؛ کما این که در حال حاضر به تاکسی‌رانی تهران و شرکت پارس خودرو، سرویس‌دهی می‌کند.

زنگنه‌نژاد ادامه داد: ساخت خط رنگ جدید، تحولی در شستشو، زیرسازی و پاشش رنگ نهایی ایجاد خواهد کرد و کیفیت رنگ‌آمیزی به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت شهاب خودرو، ارتباط مداوم با سازمان استاندارد و محیط زیست برای لحاظ موارد مورد نظر این بخش‌ها را یکی دیگر از مهمترین اهداف پیشِ رو به منظور افزایش کیفیت تولیدات دانست و افزود: این تعامل، نه تنها باعث کاهش آلودگی هوا می‌شود، بلکه کاهش مصرف سوخت و همچنین ایمنی بیشتر خودروها را در پی خواهد داشت.
181-96

نظر شما